ZWIADOWCY

MARC MORO [ ★ ★  ]

Mieszkaniec warszawskiej północnej Pragi (namiar 52°17’16.583″N 21°1’25.464″E, obecnie 52°20’2.975″N 21°3’14.832″E), kompatybilny z prawobrzeżną częścią miejskiej substancji, od dnia narodzin.

Kiedyś można go było spotkać między innymi na parkowym mostku, a w chwili obecnej, częściej w perymetrze Biblioteki na Powiślu, czy rynku Nowego Miasta.

Zdarzało się, że rezydował choćby w Paragrafie 51, czy Undergroundzie, dziś pozostając tylko w podziemnej awangardzie. Warszawski zwiadowca, walczący z ignorancją tłumów oraz jednostek, przebywających na co dzień w granicach miasta, bez świadomości prawdziwej jego tożsamości.

 

REZERWIŚCI

 

WITOLD S. „DZIADEK” ★ ★ ☆ ]

e065c-deze

OLEANDER  [ ★ ☆ ☆ ]

Bezapelacyjnie związany z Bródnem i prawym brzegiem Warszawy.

Gdyby mógł urodzić się jeszcze raz, to na pewno w tym samym miejscu, bo w sercu nosi historię dzielnicy i otaczającego ją miasta.

Zawsze znajdzie miejsce w wirze wydarzeń, choć tak naprawdę ceni sobie ciszę i spokój. Operuje w zgiełku miasta, mając oczy szeroko otwarte i rozsiewając pozytywną energię.

MARCELA [  ☆ ☆ ☆ ]

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

Stopnie starszeństwa warszawskich zwiadowców (od najmłodszego do najstarszego)

★ ☆ ☆ ] ZWIADOWCA ELEW
★ ★ ☆ ] ZWIADOWCA KONTRAKTOWY ( ZWIADOWCA )
★ ★ ★ ] ZWIADOWCA CHORĄŻY
★ ☆ ☆ ] ZWIADOWCA OBSERWATOR
★ ★ ☆ ] ZWIADOWCA STRZELEC
★ ★ ★ ] ZWIADOWCA WYBOROWY

Każdy z członków Warszawskiego Zwiadu (warszawskich zwiadowców) posiada przyznany mu stopień starszeństwa. Atrybutem tego jest odpowiednia liczba gwiazdek umieszczona przy imieniu lub pseudonimie danego zwiadowcy.

Reklamy